Praca

Zapraszamy do pracy w naszym zespole.
Zapewniamy możliwość rozwoju, kontakt z nowymi technologiami i oczywiście atrakcyjne wynagrodzenie.
Zatrudniamy w różnych formach: UP, UZ, B2B.

Aktualnie poszukujemy następujących pracowników na następujące stanowiska:

Help Desk IT

Obowiązki:
– usuwanie awarii informatycznych
– pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów
– instalacja sprzętu, systemów operacyjnych i aplikacji

Wymagania:
– znajomość systemów z rodziny Windows
– znajomość podstawowych rozwiązań sieciowych
– znajomość sprzętu komputerowego
– uczciwość i kultura osobista,
– umiejętność samodzielnego organizowania harmonogramu pracy,
– podejmowanie samodzielnych decyzji w zakresie powierzonych zadań,
– prawa jazdy kategorii B.

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Obowiązki:
– wykonywanie instalacji kablowych zewnętrznych i wewnętrznych
– serwisowanie instalacji kablowych zewnętrznych i wewnętrznych
– montaż osprzętu telekomunikacyjnego,
– wymiany wadliwych elementów telekomunikacyjnych
– lokalizowanie usterek u klientów,
– podłączanie i uruchamianie usług u klientów.

Wymagania:
– umiejętność posługiwania się min. wkrętarką

CV proszę przesyłać na adres: praca@orbison.pl